mapa kde nas najdete

Apartmány Razula
Velké Karlovice 690, 756 06

GPS
49°22'10.016"N, 18°21'20.778"E

 


Krásně je na Valašsku :-)

exterier logo_1

leto logo_1Apartmány Razula na Facebooku Fotogalerie Kalendář akcí
Úvod O Razule a okolíTipy na výlety

Tipy na výlety Beskydy

Beskydy  a Javorníky jsou malebnou oblastí východní Moravy. Je možné zde podnikat spoustu výletů a jiných aktivit. Přinášíme vám tipy na výlety v Beskydech, abyste zde zažili nejkrásnější chvíle svého života.

V zimním období je samozřejmostí sjezdové lyžování. Je ale možné podnikat i běžecké lyžařské výlety.

Beskydy vám však mají co nabídnout i v létě. Ať již máte rádi turistiku či cyklistiku, tipů na výlety v letních měsících je mnoho.

Tipy na výlety v létě

horni becva

Jste-li milovníci turistiky a turistických výletů, pak vás Beskydy jistě nezklamou. Mezi hlavní tipy na výlety po Beskydech pro turisty patří trasy: Velký Javorník – Pustevny – Lysá hora, Frenštát – Kunčice a Horní Bečva – Staré Hamry.

Více o turistických výletech po Beskydech...

olesna

Dáváte-li ale přednost cyklistice, tak i pro vás máme řadu tipů. Při projížďce po jedné z cyklotras spatříte nejen malebné údolí Beskyd, ale také se nadýcháte čerstvého horského vzduchu. Většina cyklistických výletů je určena pro majitele horských kol, ale i pro vyznavače silniční cyklistiky nabízíme řadu tipů na cyklistické výlety.

Více o cyklotrasách v Beskydech...

Tipy na výlety v zimě

razula

V zimě můžete navštívit Beskydy za účel sjezdového i běžeckého lyžování. Mezi nejznámější lyžařské areály patří Ski areál Razula, Ski Vítkovice Bílá a Ski Lysá hora. Pokud byste rádi výlety po Beskydách v běžecké stopě, nesmíte zapomenout na lyžařské tratě Morávka – Sviňorky a Bílá – Staré Hamry.

Více o lyžování v Beskydách...