mapa kde nas najdete

Apartmány Razula
Velké Karlovice 690, 756 06

GPS
49°22'10.016"N, 18°21'20.778"E

 


Krásně je na Valašsku :-)

exterier logo_1

leto logo_1Apartmány Razula na Facebooku Fotogalerie Kalendář akcí

Ski areál Razula – Zábava na sněhu pro celou rodinu…

Ski areál Razula se nachází v srdci Beskyd v obci Velké Karlovice. V nadmořské výšce 850 metrů najdou lyžaři jednu z nejdelších sjezdovek Beskyd s kvalitním zázemím. Velké Karlovice poskytují velmi dobré podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování.

Čtyři vleky: vlek Razula, vlek u hotelu Horal, vlek u hotelu Galik, vlek u hotelu Lanterna.

Snowtubing – skvělá zábava nejen pro děti

Snowtubing znamená sjezd zasněženého svahu v upravené dráze na speciálních člunech. Na sjezdovce u hotelu Horal vzniká každou zimu dráha dlouhá 250 m. Na kopec vás vytáhne ve člunu lyžařský vlek a dolů už jedete sami :-) Zveme vás na skvělou jízdu!


Večerní lyžování

Nezapomenutelnou atmosféru večerního lyžování zažijete na sjezdovkách Razula, Horal 

a Lanterna  – aktuální informace o provozu v zimní sezóně naleznete na stránkách Ski areálu.

 

Lyžařská škola – máme kurzy pro každého

Chcete se naučit lyžovat nebo snowboardovat? My Vás rádi naučíme. Tým profesionálních instruktorů nabízí lekce individuální, skupinové a rodinné výuky carvingu i snowboardingu pro úplné začátečníky i pro pokročilé. Lyžařská škola je Vám k dispozici :) Můžete si domluvit termín a délku výuky dle Vašich možností.

Rodiče pozor! Chcete, aby vaše děti uměly dobře lyžovat? Výbornou možností je přihlášení vašich ratolestí do lyžařské školky, která dá všem dobrý základ do budoucnosti. Ušetříte tak své děti začátečnických chyb a nesprávného lyžařského stylu. Hurá na to s úsměvem  – LYŽAŘSKÁ ŠKOLA

Značené a upravené běžecké tratě

Velké Karlovice se v zimě stávají nejen rájem lyžařů, ale také běžkařů, těm nabízíme 40 km značených upravovaných běžeckých tras všech náročností. Na zajímavé hřebenové tratě se napojíte z horní stanice vleku Razula a již nemusíte překonávat výškový rozdíl. Hřebenovou trasou se tak lze dostat až na Kasárna nebo se cca 5 kilometrovým pohodlným sjezdem vrátit do nejbližší hospůdky v Karlovicích. 

Kontakt 

Ski areál Razula 

756 06 Velké Karlovice – Léskové 

 

Fotogalerie