mapa kde nas najdete

Apartmány Razula
Velké Karlovice 690, 756 06

GPS
49°22'10.016"N, 18°21'20.778"E

 

Na Valašsku, je tu krásně :-)

exterier logo_1

leto logo_1Apartmány Razula na Facebooku Fotogalerie Kalendář akcí
Úvod Prodej apartmánůVaše investice

Rekreační apartmány Beskydy na prodej

Novodobým trendem v České republice je prodej horských apartmánů, nový nástupce chat a chalup, kterými se stávají rekreační bytové domy na českých horách.

Motto_small

 

Nechcete si již dva měsíce dopředu rezervovat pobyt v penzionu na oblíbených horách? 
Pořiďte si svůj vlastní rekreační horský apartmán v Beskydech! Apartmány na prodej ve Velkých Karlovicích se sníženou sazbou DPH!

 

Moderním Evropanům už nestačí mít chalupu či chatu bez vody a elektřiny. Zvykli si na komfort a ten chtějí mít i v přírodě. Mají zájem o plnohodnotné druhé bydlení, které je téměř srovnatelné s tím ve městech, přičemž možnost cestovat do zahraničí tuto touhu nijak nesnižuje. Ideální alternativou je v tomto případě pořízení rekreačního apartmánu. Zájem o prodej apartmánů rok od roku stoupá a to především v horských oblastech. K růstu poptávky přispívá i fakt, že nové chaty a chalupy na prodej se nestaví.

Nabídku apartmánů k prodeji naleznete zde.

V době zimní dovolené nemusíte trávit čas odklízením sněhu či topením. O sníh se postará správce objektu a okamžitě po příjezdu tak můžete vyrazit na sjezdovku.

 

Na jaře a v létě si můžete užívat výletů na kolech a koupání namísto sekání a udržování zahrady, přičemž můžete využít i dalších nabízených služeb jako třeba úklid nebo pravidelnou výměnu a praní ložního prádla.

Rekreační apartmány Beskydy tak skutečně mohou nahradit chaty či chalupy, které na rozdíl od apartmánů vyžadují údržbu v průběhu celého roku.

DVOJÍ ZHODNOCENÍ VAŠÍ INVESTICE

Mimo tržní zhodnocení nemovitosti je možné na vlastnictví rekreačního apartmánu profitovat ještě efektivněji, pokud se ho majitel rozhodne krátkodobě pronajímat. Zhodnocení takové investice je v případě atraktivních míst vhodných k relaxaci velké – až desetina pořizovací ceny ročně a k tomu si připočítejte ještě růst kapitálové hodnoty nemovitosti. Majitelé apartmánů se mohou rozhodnout zda budou svou nemovitost užívat pouze pro vlastní potřebu, budou ho pronajímat sami anebo si tuto službu domluví se společností (tzv. condo hotelem), která se postará nejen o pronájem, ale také o úklid a údržbu. Není k tomu potřeba ani žádné zvláštní povolení. Majitel apartmánu, pokud neposkytuje žádné další služby, nemusí mít ani živnostenský list. Neměl by však potom zapomenout uvést příjmy z pronájmu ve svém daňovém přiznání.

SUMA SUMÁRUM

Vše výše popsané samozřejmě platí i pro Razula Apartmány Beskydy. 

Takže neváhejte a zarezervujte si svůj „APARTMÁN RAZULA“!